Zoek een product of merk

OF

Kies een categorie

Fastine liquid caps 400 mg ibuprofen Bekijk groter

Fastine liquid caps 400 mg ibuprofen

Nurofen

20ca

898700

€ 7,99 Alle prijzen zijn incl. BTW

Meer informatie

Nurofen Fastine Liquid Caps 400 mg, capsule, zacht

Geneesmiddel RVG 105812 UAD

Claims 
Ibuprofen behoort tot een groep medicijnen die niet-steroïde ontstekingsremmers (NSAID’s) worden
genoemd. Deze medicijnen geven verlichting van de klachten, omdat ze de reactie van het lichaam op
pijn en koorts veranderen.

Waarvoor wordt dit middel gebruikt 
Nurofen wordt gebruikt bij volwassenen en jongeren met een lichaamsgewicht van 40 kg of meer (12
jaar en ouder) voor kortdurende symptomatische behandeling van:
- matige tot gemiddelde pijn, zoals hoofdpijn, menstruatiepijn en kiespijn
- koorts en pijn bij verkoudheid.

Niet gebruiken bij 
- U bent allergisch voor een van de stoffen in dit medicijn. 
- U heeft ooit last gehad van kortademigheid, astma, loopneus, zwelling of galbulten na het gebruik van acetylsalicylzuur of andere, vergelijkbare pijnstillers (NSAID’s).
- U heeft een zweer, perforatie of bloeding van de maag of de twaalfvingerige darm, of heeft dit duidelijk minstens tweemaal gehad.
- U heeft een voorgeschiedenis van een maag-darmbloeding of -perforatie bij eerder gebruik van NSAID’s (niet-steroïde ontstekingsremmers).
- U lijdt aan een onverklaarde stoornis van de bloedaanmaak
- U lijdt aan ernstig nier-, lever- of hartfalen.
- U bent in de laatste drie maanden van de zwangerschap
- U bent ernstig uitgedroogd door braken, diarree of onvoldoende vochtinname.
- U heeft een hersenbloeding (cerebrovasculaire bloeding) of een andere actieve bloeding.

Niet geschikt voor jongeren met een lichaamsgewicht onder 40 kg of kinderen jonger dan 12
jaar

Samenstelling 
Werkzame stof: Elke capsule bevat 400 mg ibuprofen
Hulpstoffen: 
Vulling:
- Macrogol 600
- Kaliumhydroxide
- Gezuiverd water

Omhulsel van de capsules:
- Sorbitol, vloeibaar (E420)
- Gelatine
- Ponceau 4R (E124)

Inkt:
- Titaniumdioxide (E171)
- Propyleenglycol
- Hypromellose (E464)

Hulpstoffen bij de productie:
- Triglyceriden, middellangeketen
- Lecithine (E322)

Dosering 
Volwassen en kinderen & jongeren met een lichaamsgewicht van 40 kg of meer (12 jaar en ouder).
Begindosering: 1 capsule (400 mg ibuprofen) met water, daarna zo nodig 1 capsule (400 mg ibuprofen)
om de zes uur. Neem niet meer dan drie capsules (1200 mg) in een periode van 24 uur.
Niet geschikt voor jongeren met een lichaamsgewicht onder 40 kg of kinderen jonger dan 12 jaar

Aanwijzingen voor het gebruik 
Voor oraal gebruik. Niet op kauwen.

Lees voor gebruik de bijsluiter.

Let op! Bij dit product kan een dosering op gewicht van toepassing zijn, kijk dit na in de bijsluiter. Let op de maximale dagdosering

Verantwoordelijk voor het in de handel brengen:
Reckitt Benckiser Healthcare B.V.
Siriusdreef 14
2132 WT Hoofddorp

 

 

30 andere producten in dezelfde categorie: